Nabídněte službu opravy disků i Vašim zákazníkům!Kolik lidí ve Vašem městě vlastní disky, které už nehrají, ale které si stále ponechávají v polici? Kolik poškrábaných disků najdete v CD měničích a přihrádkách aut, které denně projíždějí kolem Vaší prodejny či tam dokonce zastaví? Ať už provozujete videopůjčovnu, minilab nebo třeba myčku aut, tito lidé k Vám denně chodí, nevěda jakou neocenitelnou službu jim můžete poskytnout s TDR strojem na opravu disků. Seznamte je s Vaší novou službou a uvidíte! K tomu, aby služba opravdu fungovala, jsme pro Vás připravili řadu marketingových materiálů, které Vám pomohou s propagací služby.


Plakát + Stojan

Plakát se stojanem

Se stojanem slouží plakát k umístění do volného prostoru v prodejně. Samostatně se plakát nechá umístit na zeď nebo do výlohy. Rozměry jsou 60x160cm! Plakát je vytištěn digitálně na PE fólii s UV ochranou
Cena bez dph: 799,-KčLeták A6

Půltový letáček A6

Letáček o velikosti A6 je určen na pult odkud si ho může odnést zákazník.
Cena bez dph: 1,-Kč


Leták A4

Plakát A4

Leták A4 je vhodný k umístění na čelo pultu nebo dveře provozovny.
Cena bez dph: 5,-KčLeták DVD

DVD Leták - kulatý

Tento letáček má vhodný rozměr ke vkládání do krabičky ke každému půjčenému či prodanému disku. Informaci o tom, že se nechá CD či DVD opravit si zákazník zaručeně donese až domů! Leták současně nabádá zákazníky, aby si z nosičů nedělali podšálek nebo je nepoužívali jako popelník!
Cena bez dph: 1,-KčDVD Přebal

DVD Přebal

Tento leták má správnou velikost pro vložení do klasické DVD krabičky. Prázdné místo ve Vašem regále je ideální pro umístění reklamy na opravu CD s Vaším logem!
Cena bez dph: 2,-Kč